8o

Діти з Калуської громади прибули на оздоровлення до Швеції

  • 2026.06.23 11:44
    • Громада
  • 57

22 червня делегація з Калуської громади у складі 48 осіб (діти у супроводі батьків та двох керівників групи) прибула до Швеції на оздоровлення на запрошення муніципалітету міста-побратима Векше.

До складу екскурсійно-оздоровчої групи увійшли переможці учнівських олімпіад, а також переможці та призери творчих конкурсів «Таланти Калуської громади» 2025 та 2026 років. Упродовж тижня для української делегації діятиме насичена програма, що включає пізнавальні заходи, офіційні зустрічі та інтерактивні активності.

Групу розмістили у мальовничому передмісті Векше, де вони проживатимуть протягом усього періоду перебування. Одразу по прибуттю калушан зустріли представники Векшенської комуни та команда волонтерів, серед яких є й українці, що наразі проживають у Швеції. Волонтерський корпус координуватиме культурну програму для українських дітей.

На знак вдячності за теплий прийом калуські вихованці презентували шведським партнерам творчу програму, продемонструвавши високий рівень виконавської майстерності.

Попри тривалий дводенний переїзд, у перший же день перебування діти долучилися до активного відпочинку, зокрема до плавання на каное місцевим озером та ознайомлення з природно-рекреаційним потенціалом регіону.

«Дякуємо громаді нашого міста-побратима Векше за запрошення наших мешканців у гості, за організацію безоплатного переїзду, проживання, харчування та цікавої програми таборування. Щиро цінуємо цю підтримку та дружбу, яка об’єднує наші громади», – підсумовує міський голова Андрій Найда.

Інші новини